TOORSUHKUR
1. Madala GI indeksiga ja antioksüdantidega DODO toorsuhkur 
Toode on testitud ja valideeritud Oxford Brookes Ülikoolis Inglismaal. Sertifitseeritud glükeemilise indeksi Sihtasutuse poolt.

Toorsuhkur madala GI indeksiga

Kas teadsid, et süües paki madala GI indeksiga ja antioksüdantidega toorsuhkrut:

1.  Uuringud  näitavad, et madala GI-ga dieedi järgimine võib aidata diabeetikutel pikaajalist veresuhkru taset hallata, eriti inimestel, kellel on diagnoositud II tüüpi diabeet. Kui järgite pikka aega madala GI-ga dieeti, võite kogeda hemoglobiini A1C ja vere glükoosisisalduse vähenemist.

2. Sobib tarbimiseks diabeeti põdevatele inimestele (eriala arsti konsultatsioon ja nõuanne on vajalik!). Ei teki veresuhkru taseme tippu.

3. Antioksüdandid aitad kaasa keha normaalsele talitlusele ja heaolu tundele- sisalduvad antioksüdandid piiravad vabade radikaalide mõju sinu kehale

4. Antioksüdandid on looduslikud ained, millel on füsioloogiline mõju immuunsüsteemile, rakukahjustuste vähendamisele.  Lisaks naha loomulikule toonusele ja tugevusele, misläbi kaitseb minimeerida vananemisprotsessi mõju eest. Avaldab vähendavat mõju halva kolesterooli hulgale kehas.  

5. Toitud tervislikult ja looduslikult

2. Madala GI indeksiga DODO toorsuhkur

Toorsuhkru Internetis

 Kas teadsid, et süües paki madala GI indeksiga toorsuhkrut:

1. Aitad kaasa keha normaalsele talitlusele ja heaolu tundele- sisalduvad antioksüdandid piiravad vabade radikaalide mõju sinu kehale. 

2. Antioksüdandid on looduslikud ained, millel on füsioloogiline mõju immuunsüsteemile, rakukahjustuste vähendamisele.  Lisaks naha loomulikule toonusele ja tugevusele, misläbi kaitseb minimeerida vananemisprotsessi mõju eest. Avaldab vähendavat mõju halva kolesterooli hulgale kehas.  

3. On Dodo toorsuhkur suurepärane lisa täiendus sinu keha antioksüdantidega varustamiseks ja magusa nautimiseks!

4. Tarbid gluteenirafineerimata roosuhkrut

5. Toitud tervislikult ja looduslikult. Veganitele sobiv!

NUUSTAKU PRUULIKODA kasutab Dodo toorsuhkrut omatoodetud KALJA valmistamisel!

Shopping Cart